KULU OSB’DE İLK İMZALAR ATILDI


Konya’nın Kulu ilçesindeki Kulu Organize Sanayi Bölgesi’nde ilk yatırımlar için imzalar atıldı. Kulu Belediyesi’ndeki imza törenine Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü de katıldı.

Kulu İlçe Belediyesi’nde imzaları atılan yer tahsis sözleşmesinin hayırlı olmasını dileyen OSBÜK Başkanı Memiş Kütükcü, “Geleceğimiz üretimde. Bir şehrin, bir bölgenin güçlenmesinin yolu, o şehrin üretim hayatının, ticaretinin güçlenmesinden geçer. Onun için bugün Kulu OSB’mizde imzaları atılan ilk yatırımlar çok önemli. Genç yatırımcı kardeşlerimiz Krea Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Engin Sarı ve Gökdem Plastik Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan İpek’i kutluyorum. Yatırımların hem Kulu’muza, hem de Konya’mıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, bu yatırımların devamının gelmesini temenni ediyorum” dedi.

Kütükcü, Kulu OSB’nin yatırıma kazandırılmasında destekleri olan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, TBMM Sanayi Komisyonu Ziya Altunyaldız, Kulu Belediye Başkanı Murat Ünver başta olmak üzere herkese teşekkür etti.