“OSB CAMİASI OLARAK GENÇLERİMİZE GÜVENİYORUZ”

Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu (OSBÜK) Başkanı Memiş Kütükcü, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Kütükcü, “Gençlerimize güveniyor, onlarla birlikte daha sağlam bir gelecek inşa edebilmek için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye devam ediyoruz” dedi.

19 Mayıs 1919 tarihinin milletimizin ebedi özgürlüğü için bir milat olduğunun altını çizen Kütükcü’nün açıklaması şu şekilde:

“Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 günü Samsun’da başlattığı özgürlük mücadelesi, Cumhuriyetimizin kurulmasıyla taçlanmış, o gün yakılan özgürlük meşalesi, ay yıldızlı bayrağımızı cennet vatanımızın her köşesinde tüm ihtişamı ile dalgalandırmıştır.

Tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olan 19 Mayıs’ın Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması da, Atatürk’ün ve milletimizin gençlerimize olan inancının, tam güveninin bir göstergesidir. OSB camiası olarak bizler de gençlerimize güveniyor, onlarla birlikte daha sağlam bir gelecek inşa edebilmek için var gücümüzle çalışmaya, üretmeye, ülkemizi daha güçlü sanayi ülkesi haline getirmek için verdiğimiz mücadeleye aralıksız devam ediyoruz.

Bu vesile ile gençlerimizin ve milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, cennet vatanımız uğruna canını fedan eden tüm şehit ve gazilerimizi bir kez daha rahmetle, şükranla anıyorum.”

FOTO GALERİ