OSBÜK AKADEMİ’DE OSB PERSONELİNİN İŞ HAYATINA YÖNELİK EĞİTİM DÜZENLENDİ

OSBÜK Akademi’nin organize sanayi bölgeleri personelinin iş hayatına yönelik eğitimleri devam ediyor. OSB çalışanlarının kamusal alanda daha pratik ve bilinçli şekilde hareket etmesi ile profesyonel imaj oluşturmasına katkı sağlayacak “Protokol ve Nezaket Kuralları Eğitimi” çevrimiçi olarak düzenlendi.

TOBB ETÜ SEM Eğitmeni Adnan Erbaş verdiği eğitimde, Protokolün Yaşam Alanlarında Uygulanması, İş Yerinde İç İletişim, Kişisel İmajda İletişim Tarzları, Hitap Şekilleri, Makamda Protokol Kuralları ile Toplantılar ve Toplantı Düzenleri gibi iş yaşamında sıkça karşılaşılan konuları anlattı. İnteraktif şekilde gerçekleşen eğitimde Erbaş, OSB’lerin kamusal alanda yer aldığını vurgulayarak, yabancı ülkelerden yatırımcıların da bulunması sebebiyle temsiliyet açısından anlatılan konuların personel açısından son derece önemli olduğunu söyledi.

Eğitimin sonunda Adnan Erbaş, yönetici-çalışan arasındaki iletişimden sosyal medyaya, kişisel bakımdan görgü kurallarına kadar çeşitli konularda somut örnekler de verdi. 

FOTO GALERİ